ساخت مانیتور هوشمند با دوربین اچ‌دی برای مشاهده زوایای پنهان در رانندگی Reviewed by Momizat on . شرکت آمریکایی RoadMate ، نمایشگر جدید مجهز به دو دوربین اچ‌دی برای افزایش دید راننده تا 340 درجه را به بازار عرضه کرده است. سیستم جدید افزایش پوشش‌دهی نقاط کور شرکت آمریکایی RoadMate ، نمایشگر جدید مجهز به دو دوربین اچ‌دی برای افزایش دید راننده تا 340 درجه را به بازار عرضه کرده است. سیستم جدید افزایش پوشش‌دهی نقاط کور Rating: 0

ساخت مانیتور هوشمند با دوربین اچ‌دی برای مشاهده زوایای پنهان در رانندگی

10

شرکت آمریکایی RoadMate ، نمایشگر جدید مجهز به دو دوربین اچ‌دی برای افزایش دید راننده تا ۳۴۰ درجه را به بازار عرضه کرده است.

سیستم جدید افزایش پوشش‌دهی نقاط کور و زوایای پنهان وسیله نقلیه علاوه بر کاهش خطرات احتمالی تصادف‌های جانبی، در صورت خارج شدن خودرو از لاین‌ مورد نظر در بزرگراه، وضعیت را به راننده هشدار می‌دهد.

سیستم کمکی افزایش دید راننده به دو دوربین با قابلیت چرخش خودکار برای پوشش نقاط کور خودرو با توجه به مدل مجهز است. این سیستم به یک نمایشگر هفت اینچی لمسی نیز مجهز بوده که قابل نصب بر روی داشبورد خودرو است.

استیگ پدرسن، مسئول فروش شرکت سازنده در مورد مزایای استفاده از این سیستم اظهار کرد: استفاده از سیستم‌های کمکی نمایش نقاط کور خودرو تاثیر زیادی در کاهش حوادث جاده‌ای در خودروهای بزرگ‌ مثل ون‌ها دارد.

وی در ادامه افزود: با توجه به امکانات موجود در این نمونه، قیمت ۱۸۰ دلاری در نظر گرفته شده برای آن کاملا اقتصادی است.

© تمامي حقوق مادي و معنوي اين تارنما متعلق به شركت فرآزما پردازش مي باشد